8 Mart 2012 Perşembe

mini boy dikiş makinası çekilişi

Merhabalar, bloğumda ilk çekiliş haberim..
Sevgili Tuba can karademir tekstil işbirliğiyle yeni bir çekiliş düzenlemiş.. Bu çekiliş sonrası talihli arkadaş karademir tekstil' den çok şirin mini boy dikiş makinasına sahip olacakmış.. 
Ben Tuba can 'ın  bloğundaki adresi aynen yayınlıyorum.
               
     Arkadaşlar karedemir ticaret  ankarada çıkrıkçılar yokuşu yıldız sokak no: 4 ulusta bilenler bilir zaten en çok çeşit en kaliteli ve hesaplı fiyatlarla  bize istanbuldaki malzemecileri aratmıyor çok zengin malzeme skalasına sahip ve sürekli yenileniyor, telefonuda 0312 324 17 40 istediğiniz ürünü telefonlada sipariş verebilirsiniz sitesi henüz yapım aşamasında bu arada en hesaplı fiyatlar  burada..


Dikiş makinasına gelince ufak seyehat tipi diyebiliriz yada evinde dikiş makinası olmayanlar için ideal 4 adet kalem  pille çalışıyor baya sağlam dikişi var .Kenarında bir adaptör girişi gördüm dilerseniz adaptörle kullanabilirsiniz. Yazlığa otele giderken boş duramam oralarda da çalışırım üretirim diyorsanız bu tam size göre tavsiye ederim.Eğer Ankara dışında iseniz telefonla da sipariş verebilirsiniz aslında fiyatınıda yazayım ne kadar hesaplı olduğuna inanamayacaksınız. sadece : 20tl :) 
karademir ticaretten sevgili vahit bey bu makinalardan bir tanesini size hediye ediyor ..

Şahsen bana çıkmasını çok is ti yo rummm..
İnşaallah bana çıkar..
Hepinize İyi Şanslar şimdiden :))

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder